XII Sesja Rady Gminy Płońsk kadencji 2018 - 2023 (02.10.2019 r.)

XI Sesja Rady Gminy Płońsk kadencji 2018 - 2023 (27.09.2019 r.)

X Sesja Rady Gminy Płońsk kadencji 2018 - 2023

IX Sesja Rady Gminy Płońsk kadencji 2018 - 2023

VIII Sesja Rady Gminy Płońsk kadencji 2018 - 2023

VII Sesja Rady Gminy Płońsk kadencji 2018 - 2023

VI Sesja Rady Gminy Płońsk kadencji 2018 - 2023

V Sesja Rady Gminy Płońsk kadencji 2018 - 2023

IV Sesja Rady Gminy Płońsk kadencji 2018 - 2023

III Sesja Rady Gminy Płońsk kadencji 2018 - 2023

II Sesja Rady Gminy Płońsk kadencji 2018 - 2023

I Sesja Rady Gminy Płońsk kadencji 2018 - 2023

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych), informuję, iż:

• Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wójt Gminy Płońsk 09-100 Płońsk, Pułtuska 39, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., adres  09-100 Płońsk ul. Pułtuska 39.
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu załatwienia wnioskowanych przez Panią/Pana spraw wynikających z kompetencji Gminy, które zostały określone w przepisach ustawowych lub w przepisach szczególnych.
  • Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane przez Administratora jedynie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane wyłącznie przez czas określony w obowiązujących przepisach prawa, zgodnie z obowiązującymi przepisami archiwalnymi.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia (w przypadku braku sprzeczności z przepisami prawa), ograniczenia przetwarzania (jeżeli jest to uzasadnione), prawo wniesienia sprzeciwu (jeżeli istnieją ważne prawnie uzasadnione podstawy do przetwarzania, nadrzędne wobec Pani/Pana interesów, praw i wolności lub podstawy do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń).
  • Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy prawa.
  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem ustawowym. Jest Pani/Pan zobowiązany do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości  załatwienia sprawy w Urzędzie Gminy w Płońsku.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  • Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej, o ile przepis prawa tego wyraźnie nie wymaga.
1. Zapytania i interpelacje radnych - przejdź

2. Protokoły z posiedzień Rady Gminy oraz wykazy imienne głosowań - przejdź

Google Chrome

Internet Explorer

Menu > Narzędzia > Opcje internetow > Prywatność – należy wybrać odpowiednią opcję.

Mozilla Firefox

Menu > Opcje > Prywatność > Historia – należy wybrać odpowiednią opcję.

Opera

Safari