czwartek, 17 styczeń 2019 09:51

Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa dostępnego dla mieszkańców powiatu płońskiego Featured

Napisano przez:
Rate this item
(0 votes)

Informacja wynika z postanowień art. 8a ust. 4 ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej (Dz. U. z 2017 r., poz. 2030 z późn. zm.), zgodnie z którymi listę, o której mowa powyżej, starosta udostępnia w Biuletynie Informacji Publicznej oraz w szczególności: na stronach internetowych urzędu starostwa powiatowego i urzędów gmin na obszarze tego powiatu, co najmniej raz w roku w lokalnych środkach masowego przekazu i w sposób zwyczajowo przyjęty na terenie powiatu.

 Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa dostępnego dla mieszkańców powiatu płońskiego - Pobierz (95.94 Kb)

 

 

Read 848 times Last modified on czwartek, 17 styczeń 2019 10:18

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.