poniedziałek, 21 styczeń 2019 11:46

III Grand Prix Mazowsza kategorii MŁODZIK w Siedlinie Featured

Napisano przez:
Rate this item
(0 votes)

Zawody rozegrane w Siedlinie k. Płońska zgromadziły 82 uczestników. To największa frekwencja w jednej kategorii wiekowej na turnieju MOZTS od III Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego kat. Młodzik (92 uczestników) sezonu 2015/2016. Okazałe puchary dla pierwszych trójek zawodów ufundował Urząd Gminy Płońsk. Puchary, dyplomy i nagrody wręczali najlepszym Wójt Gminy Płońsk Aleksander JAROSŁAWSKI oraz prezes MOZTS Marek ZALEWSKI

przejdź do artykułu Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego

Read 721 times Last modified on poniedziałek, 21 styczeń 2019 12:05

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.