poniedziałek, 28 styczeń 2019 10:09

Utrudnienia w ruchu na DK7 Napierki – Płońsk Featured

Informujemy, że od 23 stycznia br. w ramach prac przygotowawczych budowy Napierki  Płońsk rozpocznie się

wycinka drzew znajdujących się na terenie pasa drogowego DK7 na odcinkach drogi między Strzegowem a Płońskiem oraz na terenie gminy Wieczfnia Kościelna, w związku z czym mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Polegać one będą na zwężeniu jezdni i ograniczeniu prędkości do 60 km/h. Możliwa też będzie konieczność czasowego zablokowania pasa ruchu i wprowadzenie ruchu wahadłowego.  Ruch pojazdów kierowany będzie wówczas przez uprawnionych pracowników. W celu zminimalizowania utrudnień w ruchu drogowym, prace będą przeprowadzane wzdłuż jednej krawędzi drogi w zakresie jednej gminy. Po ukończeniu wycinki po jednej stronie, prace zostaną przeniesione na drugą stronę drogi.

Poniżej podajemy harmonogram prac w  poszczególnych gminach w kolejności z jaką planowane są roboty wraz z przewidywanym czasem ich realizacji:

1. Strzegowo, pow. mławski- 1 tydz.
  2. Baboszewo, pow. płoński – 2 tyg.
  3. Glinojeck, pow. ciechanowski - 1 tydz.
  4. Płońsk, pow. płoński- 1 tydz.
  5. Wieczfnia Kościelna, pow. mławski- 1 tydz.

Read 548 times Last modified on poniedziałek, 28 styczeń 2019 10:15