wtorek, 19 luty 2019 10:21

Eliminacje gminne XLII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Featured

Dnia 15 lutego 2019 roku w Szkole Podstawowej w Lisewie odbyły się eliminacje gminne XLII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

W eliminacjach udział wzięło łącznie 21 osób, w tym: Grupa I - 11 osób, Grupa II - 10 osób. Trzy najlepsze osoby z grupy I i grupy II  otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe, ufundowane przez Gminę Płońsk.

Wręczenia nagród i dyplomów dokonał Dh Aleksander Jarosławski - Wójt Gminy Płońsk, Prezes ZOP i ZOMG ZOSP RP w Płońsku oraz Marek Mioduszewski -Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lisewie.

Fot. Grzegorz Zientarski UG w Płońsku

Read 1023 times