czwartek, 16 maj 2019 08:06

Przedłużony termin przyjmowania wniosków Featured

Gmina Płońsk informuje iż został przedłużony termin przyjmowania wniosków w sprawie oszacowania szkód w gospodarstwach rolnych w których wystąpiły przymrozki wiosenne.

Wnioski należy składać w Urzędzie Gminy, pok. nr 7 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 24.05.2019 r.

Druki wniosków można pobrać tutaj lub w siedzibie Urzędu Gminy, ul. Pułtuska 39, pok. nr 7 I piętro w godzinach od 800 do 1500.

Do wniosku należy dołączyć wykaz działek deklarowanych do płatności bezpośrednich na bieżący rok oraz kopię zgłoszenia do Systemu Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt (IRZ) lub księga stada lub paszportu.

Read 822 times Last modified on czwartek, 16 maj 2019 08:15