wtorek, 25 czerwiec 2019 08:28

Podziękowania dla sołtysów kadencji 2015 - 2019 Featured

Wójt Gminy Płońsk złożył serdeczne podziękowania oraz wyrazy uznania za trud i działania podejmowane na rzecz lokalnej społeczności sołtysom kadencji 2015 - 2019.

Razem z sekretarzem Andrzejem Stolpą dziękowali za włożony wysiłek na rzecz rozwoju Gminy Płońsk, gratulując doskonałej organizacji pracy, zaangażowania oraz osiągniętych sukcesów, życząc dużo radości oraz powodzenia
w realizacji zamierzonych celów zawodowych, a także tych osobistych.

Dziękujemy Henryce Żołądek (Arcelin), Jerzemu Borowskiemu (Strachówko), Barbarze Jakóbiak (Szymaki), Tomaszowi Górskiemu (Koziminy - Stachowo), Annie Dobiasz (Dalanówek), Tadeuszowi Krawczykowi (Brody), Romanowi Grudnemu (Woźniki), Januszowi Więcławowi (Kluczewo).

Read 612 times Last modified on wtorek, 25 czerwiec 2019 09:53