piątek, 29 grudzień 2017 10:14

Hodowcy dziękują Wójtowi „czytaj więcej” Featured

Serdeczne podziękowania za życzliwość i pomoc w organizacji Wystawy Zwierząt Hodowlanych w ramach XVIII Mazowieckich Dni Rolnictwa w Poświętnem składają w imieniu hodowców z powiatu płońskiego Prezes Powiatowego Koła Hodowców Bydła i Producentów Mleka oraz Prezes Terenowego Koła Hodowców Koni. Celem imprezy było propagowanie i upowszechnianie wiedzy wśród rolników w zakresie hodowli bydła, trzody chlewnej i koni, techniki rolniczej oraz  pola doświadczalnego.

W związku z czym uczestnicy MDR mogli zobaczyć poletka doświadczalne oraz pokazy pracy najnowszych maszyn i sprzętu uprawowego. Na wystawie zwiedzający mogli skorzystać z porad instytucji obsługujących rolnictwo na specjalnych stoiskach informacyjno- doradczych. W MDR uczestniczyło 420 firm. Targom towarzyszyła Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych, która prezentuje dorobek hodowlany Mazowsza w kategorii bydło mleczne, trzoda chlewna oraz klacze hodowlane.

Read 175 times Last modified on czwartek, 15 luty 2018 12:19
Urząd Gminy Płońsk