poniedziałek, 15 lipiec 2019 11:09

Turnieju tenisa ziemnego o Puchar Wójta Gminy Płońsk Featured

W niedzielę 7 lipca br., na korcie siedliskiego Orlika rozegrano jedenastą już edycję turnieju tenisa ziemnego o Puchar Wójta Gminy Płońsk.

Odbywająca się, przy dość wietrznej, ale słonecznej pogodzie impreza zgromadziła najlepszych okolicznych zawodników, którzy rywalizowali o miejsca na podium systemem do dwóch porażek. Po kilkugodzinnej rywalizacji najlepszym okazał się Zbigniew Wiśniewski pokonując w finale po bardzo zaciętej grze 6:4 w gemach ubiegłorocznego zwycięzcę Tomasz Fonderskiego, na trzecim miejscu uplasował się grający coraz lepiej Marcin Bistron.

Dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe dla finalistów ufundował Wójt Gminy Płońsk Pan Aleksander Jarosławski. Kolejny turniej tenisa ziemnego jest planowany na początku sierpnia.

Fot. Grzegorz Zientarski, UG w Płońsku

Read 89 times Last modified on poniedziałek, 15 lipiec 2019 11:15