czwartek, 31 październik 2019 07:57

Zmiany w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Featured

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym i  mając na uwadze konieczność wprowadzenia zmian w systemie kolejkowym funkcjonującym w  Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Płońsku, informujemy, że od dnia 4 listopada 2019r.

- Znosimy limit numerów, uprawniających do załatwienia sprawy z zakresu rejestracji pojazdów i wymiany dowodów rejestracyjnych ;

- Informujemy, że pobieranie numerów z biletomatu będzie możliwe od godziny 7:30 do godziny 15:00;

- Informujemy, że wywoływanie i przyjęcie interesantów dysponujących pobranym z biletomatu numerem, będzie możliwe do godziny 15:00;

- Numer wywołany trzykrotnie, nie będzie zawieszony;

- Jeżeli osoby z pobranym numerem do stanowiska, pomimo jego trzykrotnego wywołania, nie zgłoszą się, będą zobowiązane  do pobrania nowego numeru;

- W przypadku konieczności uzupełnienia dokumentów do danej sprawy będzie wymagane pobranie kolejnego numeru.

Mamy nadzieję, że wprowadzenie nowych zasad korzystania z usług Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa przyspieszy realizację usług i usprawni obsługę interesantów.

Read 36 times Last modified on czwartek, 31 październik 2019 08:11