czwartek, 21 listopad 2019 14:05

Zapraszamy na konsultacje Featured

Napisano przez:
Rate this item
(0 votes)

 

W dniu 12.12.2019r. w Urzędzie Gminy w Płońsku (sala konferencyjna) w godzinach 08.30 – 11.30, Specjalista ds. Funduszy Europejskich z Lokalnego Punktu Informacyjnego w Ciechanowie p. Andrzej Wodzyński, w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego (MPI) realizowanego na podstawie umowy pomiędzy Ministerstwem Inwestycji i Rozwoju a Województwem Mazowieckim, udzielał będzie bezpłatnych konsultacji.Konsultacje skierowane są do społeczności lokalnej, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego (JST), przedsiębiorców, osób fizycznych oraz wszystkich zainteresowanych tematyką Funduszy Europejskich. Osoby zainteresowane pozyskaniem dofinansowania na realizację własnych pomysłów będą mogły uzyskać szersze informacje podczas indywidualnego spotkania ze specjalistą ds. Funduszy Europejskich.

Read 487 times Last modified on czwartek, 21 listopad 2019 14:13

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.