poniedziałek, 16 marzec 2020 14:42

Informacja kierownika Gminnego Ośrodek Pomocy Społecznej w Płońsku dotycząca koronawirusa Featured

W celu zapobiegania rozpowszechnianiu się koronawirusa i w trosce o zdrowie mieszkańców oraz pracowników, prosimy o ograniczenie wizyt osobistych w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Płońsku do niezbędnego minimum.

Kierownik GOPS w Płońsku informuje, że od dnia 16.03.2020 r. pojawią się utrudnienia związane z bezpośrednią obsługą klientów w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Płońsk.

W miarę możliwości prosimy o kontakt w formie:
a/ poczty elektronicznej, adresem e-mailowym:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
b/ tradycyjnej korespondencji,
c/ telefonicznie pod numerem telefonu 23 6624201
Od 16.03.2020 r. zostają wprowadzone następujące wytyczne w zakresie przyjmowania interesantów w GOPS w Płońsku:
- Interesanci będą przyjmowani wyłącznie w holu Ośrodka w specjalnie przygotowanym Punkcie Obsługi Klienta.
- Pracownik wyznaczony do pierwszego kontaktu załatwi sprawę bądź też przywoła pracownika zajmującego się daną sprawą.

- Zostaje wprowadzony obrót bezgotówkowy, wypłata zasiłków następować będzie na podane konta bankowe lub przekazem,

W sprawach ważnych, niecierpiących zwłoki, za zgodą Kierownika GOPS interesant może zostać wpuszczony do dalszej części budynku GOPS, po uprzedniej dezynfekcji rąk.

Wizyty pracowników w miejscu zamieszkania klienta będą odbywać się tylko i wyłącznie w nagłych przypadkach, wymagających natychmiastowej interwencji pomocowej.

W pozostałych przypadkach sprawy będą załatwiane w siedzibie Ośrodka na zasadach określonych powyżej.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.
Kierownik
Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Płońsku