poniedziałek, 05 luty 2018 09:08

SEJMIK WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO INFORMUJE „czytaj więcej” Featured

Napisano przez:
Rate this item
(0 votes)

 

SEJMIK WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO INFORMUJE

o sporządzeniu projektu uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego w sprawie określenia programu ochrony środowiska przed hałasem dla terenów poza aglomeracjami, o których mowa w art. 179 ust. 1 ustawy Prawo ochrony środowiska, tj. obszarów dróg wojewódzkich zaliczanych do obiektów, których eksploatacja może powodować negatywne oddziaływanie akustyczne i o rozpoczęciu konsultacji społecznych.

Projekt jest dostępny w formie zapisu elektronicznego na stronie internetowej www.mazoyia.pl oraz w wersji papierowej w siedzibie Departamentu Gospodarki Odpadami, Emisji i Pozwoleń Zintegrowanych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. Kłopotowskiego 5,03-718 Warszawa (iii piętro, pokój 309).

Wszyscy zainteresowani mogą składać uwagi i wnioski do projektu uchwaiy w terminie od dnia 31 stycznia 2018 r, do 28 lutego 2018 roku.

  • w formie pisemnej na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Gospodarki Odpadami, Emisji i Pozwoleń Zintegrowanych, uf. ks. i. Kłopotowskiego 5, 03 718 Warszawa;
  • ustnie do protokołu;
  • za pomocą środków komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich kwalifikowanym podpisem elektronicznym na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Sejmik Województwa Mazowieckiego.

 

Read 727 times Last modified on czwartek, 15 luty 2018 12:13

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.