poniedziałek, 12 luty 2018 08:05

Turniej o Puchar Wójta Gminy Płońsk „czytaj więcej” Featured

Napisano przez:
Rate this item
(0 votes)

11.02.2018 odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Płońsk - Mistrzostwo Gminy Płońsk. Do turnieju przystąpiło 6 drużyn:  Arcelin. Victoria Arcelin, Orzeł Siedlin, Skra Szerominek, Skra Szerominek 1 oraz Zryw Dalanówek.

 

Kolejność drużyn Orzeł Siedlin, Victoria Arcelin, Arcelin, Skra Szerominek, Skra Szerominek 1, Zryw Dalanówek. Wójt Gminy i Przewodniczący Rady Gminy wręczyli dwie statuetki: dla wyróżniające się bramkarza oraz zawodnika, powędrowały one w ręce bramkarza Skry Szerominek 1 - Olszewki Adrian oraz zawodnika Orzeł Siedlin  -  Wierzbowski Artur. Puchary i nagrody wręczali Wójt Gminy Płońsk oraz Przewodniczący Rady Gminy. Na zakończenie Wójt Gminy Płońsk zaprosił na ligę piłki nożnej. Odbywać się  będzie na obiektach Gminy Płońsk: Siedlin, Szerominek, Lisewo.

 

 

Read 1230 times Last modified on piątek, 16 luty 2018 12:38

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.