czwartek, 28 maj 2020 13:46

Informacja przymrozki Featured

W związku z wystąpieniem na terenie województwa mazowieckiego przymrozków wiosennych w dniach 21 – 22 maja 2020r., Wójt Gminy Płońsk informuje,

że istnieje możliwość składania wniosków o oszacowanie szkód powstałych w gospodarstwach w wyniku niekorzystnego zjawiska atmosferycznego.

Wnioski należy składać do skrzynki podawczej znajdującej się w wyznaczonym miejscu przed budynkiem Urzędu Gminy, ul. Pułtuska 39 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 05.06.2020r.

Druki wniosków należy pobrać ze strony internetowej http://www.ugplonsk.bip.org.pl w zakładce rolnictwo. Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu: (23) 662 – 56 – 35 wew. 36.

Do wniosku należy dołączyć wykaz działek deklarowanych do płatności bezpośrednich na bieżący rok oraz kopię zgłoszenia do Systemu Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt (IRZ) lub księgę stada lub paszportu.

Wójt Gminy Płońsk

/-/