środa, 08 lipiec 2020 06:35

Informacja dotycząca odwołania XV Płońskich Gminnych Dożynek 2020 Featured

Napisano przez:
Rate this item
(0 votes)

Wójt Gminy Płońsk - Aleksander Jarosławski, informuje, że ze względu na epidemię związaną z zagrożeniem koronawirusem SARS-CoV-2,

 

zaplanowane na 13 września 2020 r. „XV Płońskie Gminne Dożynki 2020” nie odbędą się. Wynika to przede wszystkim z troski o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców gminy, dla których Święto Plonów to od pokoleń stały i nieodzowny punkt w kalendarzu wydarzeń. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli wrócić do wspólnego, tradycyjnego świętowania by móc razem podziękować Panu Bogu za plony, a rolnikom przekazać wyrazy szacunku i wdzięczności za Ich ciężką pracę i  codzienny trud.

 

Wójt Gminy Płońsk

/-/

Aleksander Jarosławski

Read 59 times Last modified on środa, 08 lipiec 2020 06:47

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.