środa, 08 lipiec 2020 06:35

Informacja dotycząca odwołania XV Płońskich Gminnych Dożynek 2020 Featured

Wójt Gminy Płońsk - Aleksander Jarosławski, informuje, że ze względu na epidemię związaną z zagrożeniem koronawirusem SARS-CoV-2,

zaplanowane na 13 września 2020 r. „XV Płońskie Gminne Dożynki 2020” nie odbędą się. Wynika to przede wszystkim z troski o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców gminy, dla których Święto Plonów to od pokoleń stały i nieodzowny punkt w kalendarzu wydarzeń. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli wrócić do wspólnego, tradycyjnego świętowania by móc razem podziękować Panu Bogu za plony, a rolnikom przekazać wyrazy szacunku i wdzięczności za Ich ciężką pracę i  codzienny trud.

Wójt Gminy Płońsk

/-/