czwartek, 23 lipiec 2020 08:27

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów kontynuacja programu Featured

Wójt Gminy Płońsk informuje o uzupełniającym naborze wniosków dotyczących udziału w programie: „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej z terenu gminy Płońsk”.

Gmina Płońsk uzyskała dofinansowanie ww. przedsięwzięcia z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.
Program obejmuje:
odbiór odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag używanych w gospodarstwach rolnych.
Rolnicy zainteresowani usunięciem folii i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej będą zobowiązani we własnym zakresie dostarczyć ww. odpady do Siedlina, ul. Jana Pawła II 7, gm. Płońsk (Baza Siedlin) w pierwszym tygodniu września 2020r.- o dokładnej dacie odbioru będziemy Państwa informować telefonicznie.
Rolnicy zainteresowani udziałem w programie powinni złożyć wniosek w Urzędzie Gminy Płońsk - Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, ul. Pułtuska 39, 09-100 Płońsk.
Wzór wniosku można pobrać w tut. Urzędzie (Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska) oraz ze strony internetowej Gminy Płońsk.
Nabór wniosków będzie trwał od 23 lipca 2020 r. do 14 sierpnia 2020 r. do godz.15.00.
Złożenie niniejszego wniosku nie jest równoznaczne z przyznaniem 100% dofinansowania. Wnioski będą realizowane w kolejności zgłoszenia do wyczerpania limitu środków w uzyskanej dotacji.

Wniosek o udział w programie priorytetowym „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” do pobrania: https://ugplonsk.bip.org.pl/…

Szczegółowe informacje można uzyskać u pracowników urzędu pod numerem
tel: (23) 662-56-35, wew. 32

Read 62 times Last modified on czwartek, 23 lipiec 2020 08:36