środa, 29 lipiec 2020 10:02

Informacja dotycząca objazdów w miejscowości Cieciórki oraz Ćwiklinek Featured

(1 Vote)

Urząd Gminy w Płońsku informuje mieszkańców, że w związku z przebudową drogi S7 odcinek IV Pieńki – Płońsk (na czas budowy trasy S7, wiaduktów i dróg zbiorczych)

nastąpi zamknięcie dróg gminnych Nr DG 300707W w miejscowości Cieciórki oraz Nr DG 300705W w miejscowości Ćwiklinek.

W obecnej chwili został zatwierdzony projekt czasowej organizacji ruchu dla zamknięcia ww. dróg gminnych. Przewidywany termin zamknięcia nastąpi po uzyskaniu przez firmę TM –VIA Sp. z. o.o. wszelkich stosownych uzgodnień z innymi organami. Po uzyskaniu wszystkich wymaganych uzgodnień, zostaną one przesłane do wykonawcy robót (STRABAG), który dokona stosownego oznakowania na drogach objazdowych.

Prosimy o kierowanie się wyznaczonymi objazdami i stosowanie się do nowo ustawionych znaków drogowych.
W załączeniu projekt proponowanych objazdów.
W imieniu wykonawców przepraszamy za utrudnienia.

Read 20 times Last modified on środa, 29 lipiec 2020 11:14