środa, 29 lipiec 2020 12:38

1 sierpnia o godz. 17.00 zawyją syreny! Featured

Napisano przez:
Rate this item
(0 votes)

Urząd Gminy w Płońsku informuje swoich mieszkańców, że w związku ze zbliżającą się 76 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego

oraz pismem Wojewody Mazowieckiego (WBZ-I.642.17.2020.DJ), w dniu 1 sierpnia 2020 roku o godz. 17.00 na terenie całego województwa mazowieckiego, nastąpi uruchomienie syren alarmowych, które zawyją w trybie treningowym i będzie to jednominutowy, ciągły sygnał dźwiękowy. W naszej gminie usłyszymy je w miejscowościach; Krępica, Kownaty, Strachowo oraz Siedlin. Będzie to przede wszystkim okazja do tego, aby w rocznicę godziny „W” - symbolicznie oddać hołd bohaterom Powstania Warszawskiego.  

Read 126 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.