czwartek, 15 luty 2018 11:58

Profilaktyczne Programy Zdrowotne finansowane przez NFZ na terenie powiatu płońskiego „czytaj więcej” Featured

Uprzejmie informujemy o realizowanych na terenie powiatu profilaktycznych programach zdrowotnych finansowanych przez NFZ. Badania przesiewowe można wykonać w ramach następujących programów profilaktycznych:

• Program profilaktyki raka szyjki macicy – etap podstawowy,
  • Program profilaktyki raka piersi – etap podstawowy,
  • Program profilaktyki chorób układu krążenia (CHUK),
  • Program profilaktyki gruźlicy.

Badania są bezpłatne i nie wymagają skierowania.

Szczegółowe informacje dotyczące dostępności do świadczeń w poszczególnych programach, warunków kwalifikacji pacjentów oraz zakresu wykonywanych świadczeń dostępne są na stronie internetowej Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ:

Zał. Wykaz świadczeniodawców realizujących profilaktyczne programy zdrowotne finansowane przez NFZ na terenie powiatu płońskiego - pobierz (897.17 Kb)

Read 333 times Last modified on czwartek, 15 luty 2018 12:12