poniedziałek, 05 październik 2020 13:13

Szanowni mieszkańcy, przypominamy, że od 22 kwietnia 2020 r., do odwołania Featured

Szanowni mieszkańcy, przypominamy, że od 22 kwietnia 2020 r., do odwołania, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020 r.
„w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020 r. poz. 697), sprawy mieszkańców będą załatwiane przez Urząd Gminy w Płońsku w następujący sposób:
1. Postępowania z zakresu ewidencji ludności i dowodów osobistych, będą normalnie prowadzone, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednich warunków sanitarnych.
2. Z ważnych przyczyn, poza postępowaniami, o których mowa w pkt 1 możliwe jest spotkanie z pracownikami Urzędu Gminy w sali konferencyjnej, po uprzednim telefonicznym lub mailowym ustaleniu terminu spotkania z właściwym merytorycznie pracownikiem Urzędu. Wykaz numerów telefonów oraz adresów mailowych dostępny jest w na stronie internetowej Urzędu w zakładce „Kontakt” (www.gminaplonsk.eu).
3. W pozostałych przypadkach kontakt petentów z pracownikami Urzędu będzie możliwy wyłącznie telefonicznie lub mailowo w godzinach pracy Urzędu. Wykaz numerów telefonów oraz adresów mailowych dostępny jest w na stronie internetowej Urzędu w zakładce „Kontakt” (www.gminaplonsk.eu).
4. Petenci mogą przysłać korespondencję pocztą tradycyjną, elektroniczną lub za pośrednictwem ePUAP.
5. Przy wejściu do Urzędu ustawiona jest „skrzynka podawcza” do której klienci mogą składać dokumenty lub informacje (bez potwierdzenia złożenia dokumentu).
6. Wszelkie opłaty powinny być dokonywane przelewem.
7. Zawieszona zostaje możliwość osobistego składania skarg i wniosków.
Wójt Gminy Płońsk
Aleksander Jarosławski