czwartek, 08 październik 2020 12:06

Podpisanie umowy na inwestycję drogową Featured

Napisano przez:
Rate this item
(0 votes)

W dniu dzisiejszym tj. 08.10.2020 r. miedzy Gminą Płońsk reprezentowaną przez Wójta Gminy Płońsk Aleksandra Jarosławskiego, a firmą WAPNOPOL reprezentowaną przez Prezesa Adama Nowakowskiego

 

została podpisana umowa na zadanie pn. „Przebudowa i rozbudowa dróg gminnych w miejscowościach Raźniewo, Michowo – Szpondowo – Kownaty, Poświętne, gmina Płońsk”. Inwestycję podzielono na 4 etapy. W 1 oraz 2 etapie zostaną rozbudowane oraz przebudowane dwie drogi gminne w miejscowości Raźniewo. W 3 etapie zrealizowany będzie zjazd publiczny z drogi wojewódzkiej nr 632 w miejscowości Poświętne. W 4 etapie rozbudowana zostanie droga gminna w miejscowościach Michowo – Szponodowo – Kownaty.  Całkowita wartość inwestycji wyniesie łącznie 971 707. 02 PLN.

Read 39 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.