poniedziałek, 26 luty 2018 09:02

W związku z realizacją planu działania "czytaj dalej" Featured

Napisano przez:
Rate this item
(0 votes)

W związku z realizacją planu działania priorytetowego na terenie gminy Płońsk zwracam się z prośbą o umieszczenie informacji na temat zadań na stronie internetowej Urzędu Gminy w Płońsku.

Działaniem priorytetowym na terenie gminy Płońsk jest wyeliminowanie zakłóceń ładu i porządku publicznego oraz spożywanie alkoholu w miejscach niedozwolonych w rejonie sklepu w miejscowości Strachowo. Umieszczenie powyższej informacji umożliwi zapoznanie się mieszkańców z prowadzonymi działaniami oraz będzie miało wpływ na ograniczenie negatywnych zjawisk w w/w rejonie.

Read 1724 times Last modified on poniedziałek, 26 luty 2018 09:15

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.