piątek, 27 kwiecień 2018 06:21

Budowa boiska do piłki nożnej w miejscowości Słoszewo Kolonia Featured

Napisano przez:
Rate this item
(0 votes)

W dniu wczorajszym, tj. 26.04.2018 r. została podpisana umowa na realizację zadania pn.: „Budowa boiska do piłki nożnej w miejscowości Słoszewo Kolonia” pomiędzy Ochotniczą Strażą Pożarną w Słoszewie a Gminnym Zakładem Komunalnym Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Pułtuskiej 39b, 09-100 Płońsk. Zadanie realizowane w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. Zadanie dofinansowane w 100%.

 

Przedmiotem inwestycji jest budowa boiska piłkarskiego o nawierzchni z trawy naturalnej wraz z niezbędną infrastrukturą i urządzeniami w miejscowości Słoszewo Kolonia.

Na terenie będącym przedmiotem niniejszego opracowania znajduje się parterowy budynek pełniący rolę świetlicy wiejskiej. Współużytkownikiem tego obiektu są również Ochotnicza Straż Pożarna w Słoszewie oraz Gminny Klub Sportowy Gladiator Słoszewo. Boisko zlokalizowane będzie na działce 319/6, stojący na działce sąsiedniej budynek świetlicy wykorzystywany będzie jako zaplecze socjalne. Powierzchnia boiska 6 528,0 m2 (96x68 m)

 

  zdjęcie archiwum fb Gladiator Słoszewo

Read 1097 times Last modified on piątek, 27 kwiecień 2018 06:46

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.