czwartek, 10 maj 2018 10:30

Marsz Gwiaździsty 2018 Featured

Napisano przez:
Rate this item
(0 votes)

 

Marsz odbędzie się dnia 26 maja 2018 r. (sobota) na terenie Powiatu Płońskiego w godzinach 9.00 – 17.00. W razie bardzo złych warunków pogodowych (silny wiatr, intensy wny deszcz itp.)   marsz może zostać odwołany. Zbiórka uczestników przed UG w Płońsku, ul. Pułtuska 39 o godzinie 8.00, wyjazd do Sochocina o godzinie 8:30. Gmina zapewnia przewóz osób i rowerów na miejsce startu.

Organizatorami marszu są także gminy: Baboszewo, Dzierzążnia i Sochocin oraz miasto Płońsk. W tym roku z okazji 100. Lecia Niepodległości Polski jest wyznaczona jedna ok. 40 km trasa dla wszystkich uczestników. Trasa rozpocznie się w Sochocinie, a zakończy w Arcelinie. Jak zawsze wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe gwiazdy. Szczegóły trasy w Regulaminie Marszu Gwiaździstego. Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie. 

 

Udział w marszu można zgłosić do dnia 23 maja poprzez formularze do pobrania dostępnie w linku poniżej:

http://www.ugplonsk.bip.org.pl/

 

zgłoszenia proszę zostawiać osobiście w Gminnej Bibliotece Publicznej w Płońsku u Pani Joanny Szewczak.

 

Read 917 times Last modified on czwartek, 10 maj 2018 11:41

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.