wtorek, 19 czerwiec 2018 09:43

Informacja susza 2018 Featured

Napisano przez:
Rate this item
(0 votes)

Rolnicy, którzy ponieśli straty w związku z wystąpieniem suszy na terenie Gminy Płońsk mogą składać wnioski o oszacowanie szkód w nieprzekraczalnym terminie do dnia  29.06.2018r.

Druki wniosków można pobrać na stronie internetowej http://www.ugplonsk.bip.org.pl w zakładce rolnictwo, lub w siedzibie Urzędzie Gminy, ul. Pułtuska 39, pok. nr 7 I piętro w godzinach od 800 do 1500.

Do wniosku należy dołączyć wykaz działek deklarowanych do płatności bezpośrednich na bieżący rok, kopię zgłoszenia do Systemu Identyfikacji i Rejestracji Zwierząt (IRZ) oraz wypisy z rejestru gruntów. 

 

Zawiadomienia/Informacja/susza/2018 - pobierz

 

Read 1765 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.