poniedziałek, 09 lipiec 2018 08:07

Darowizna na XIII Płońskie Gminne Dożynki Featured

Prośba o wsparcie finansowe na organizację XIII Płońskich Gminnych Dożynek

Dożynki Gminne to jedna z największych imprez rozrywkowych integrująca mieszkańców naszej gminy i powiatu. Corocznie w dożynkach bierze udział kilka tysięcy uczestników. Impreza ta skupia mieszkańców gminy Płońsk, Powiatu płońskiego, przedstawicieli władz oraz turystów. Wydarzenie tworzy doskonałe warunki do szerokiej promocji oraz prowadzenia działań marketingowych przez podmioty gospodarcze chcące wypromować swoją markę na lokalnym rynku.

Gmina Płońsk serdecznie zaprasza do aktywnego włączenia się w organizację Dożynek w roli sponsora. Tegoroczne dożynki odbędą się 9 września 2018 roku przy Szkole Podstawowej im. Księdza Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siedlinie.

Oprócz części oficjalnych czeka na Państwa szereg atrakcji, które uczynią ten dzień pełnym niezapomnianych emocji i wrażeń. Główną atrakcją XIII Płońskich Gminnych Dożynek będzie koncert zespołów LADY PANK i CLASSIC.

W podziękowaniu za pomoc finansową w realizacji przedsięwzięcia zobowiązujemy się do promocji Państwa firmy w następującej formie:

• Umieszczenia Państwa loga na plakatach i zaproszeniach
  • Sponsor zostanie wymieniony w scenariuszu podczas imprezy

Środki finansowe prosimy przekazać na rachunek bankowy o numerze:

39 8230 0007 0000 0563 2032 0063

z dopiskiem: darowizna na XIII Płońskie Gminne Dożynki.

Za życzliwość serdecznie dziękujemy.

Gmina Płońsk

Read 337 times Last modified on poniedziałek, 09 lipiec 2018 08:08