piątek, 05 październik 2018 11:54

Informacja o szacowanie szkód spowodowanych suszą 2018 Featured

Napisano przez:
Rate this item
(0 votes)

Rolnicy, którzy składali wnioski o szacowanie szkód spowodowanych suszą 2018, mogą składać dodatkowo wnioski o doszacowanie szkód w uprawach ziemniaka – pod warunkiem, że dana uprawa nie została jeszcze zebrana z pola.

Rolnicy, którzy nie składali dotychczas wniosków o oszacowanie szkód, a mają nieoszacowane uszkodzone przez suszę ziemniaki powinni złożyć wniosek o oszacowanie szkód suszowych wraz z załącznikami tj. wykazem działek deklarowanych do płatności bezpośrednich na bieżący rok oraz w przypadku posiadania zwierząt - kopie zgłoszenia do systemu identyfikacji i rejestracji zwierząt IRZ.


Wnioski można składać w Urzędzie Gminy w Płońsku, pok. nr 7 w terminie do 10 października 2018r.  

Read 452 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.