środa, 10 październik 2018 10:41

Na terenie Gminy Płońsk wystąpiła susza w uprawie ziemniaka Featured

Napisano przez:
Rate this item
(0 votes)

W związku z licznymi pytaniami i wątpliwościami Gmina Płońsk informuje, iż zgodnie z Systemem Monitoringu Suszy Rolniczej prowadzonej przez Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy (IUNG-PIB)  zgodnie z XIII raportem na terenie Gminy Płońsk wystąpiła susza w uprawie ziemniaka. W związku z powyższym rolnicy, którzy składali wnioski o szacowanie szkód spowodowanych suszą 2018, mogą składać dodatkowo wnioski o doszacowanie szkód w uprawach ziemniaka – pod warunkiem, że dana uprawa nie została jeszcze zebrana z pola.

Poniżej link do strony http://www.susza.iung.pulawy.pl/tabele/1420092/

Read 637 times

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.