czwartek, 08 listopad 2018 12:02

Budowa Otwartych Stref Aktywności Featured

5 placów zabaw wraz z siłowniami plenerowymi powstanie w miejscowościach na terenie Gminy Płońsk.

Otwarte Strefy Aktywności, zwane w skrócie OSA, mają zachęcić do zdrowego spędzania wolnego czasu zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dzisiaj w Urzędzie Gminy w Płońsku podpisano umowę z wykonawcą na budowę obiektów w Siedlinie, Szerominku, Lisewie, Słoszewie Koloni oraz Jeżewie.

W zakres robót wchodzą:

• siłownia plenerowa,
  • strefa relaksu składająca się z ławek montowanych na stałe do podłoża, stołu betonowego przeznaczonego do gier planszowych i gry edukacyjnej kółko i krzyżyk,
  • plac zabaw o charakterze sprawnościowym.

Koszt realizowanego Projektu: 378 950,19 zł

Wnioskowana wartość dofinansowania: 175 000,00 zł

Wykonawcą prac będzie firma „Arcadis” Usługi Projektowo Wykonawcze Jarosław Rachocki.

Read 786 times Last modified on piątek, 09 listopad 2018 08:14