piątek, 09 listopad 2018 14:04

Lokalna Grupa Działania – Przyjazne Mazowsze serdecznie zaprasza Featured

Napisano przez:
Rate this item
(0 votes)

Lokalna Grupa Działania – Przyjazne Mazowsze serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w seminarium pt. „Działalność innowacyjna w sektorze rolno- spożywczym”

które odbędzie się w dniu 14 listopada 2018r. w Centrum Edukacyjno- Konferencyjnym MODR/O Poświętne w Płońsku w ramach projektu pt. „Wzmocnienie Klastra Bezpieczna Żywność- rozwój współpracy poprzez transfer wiedzy i doświadczeń”. Głównym celem spotkania będzie dostarczenie wiedzy w zakresie różnych rodzajów i źródeł innowacyjności, przedstawienie dobrych praktyk innowacji, możliwych do wdrożenia w sektorze rolno- spożywczym oraz trendów innowacyjnych w tym sektorze. Podczas seminarium zostanie przedstawiona oferta instytucji naukowo- badawczych, dostępne rozwiązania oraz możliwe dofinansowania projektów innowacyjnych. Na spotkanie zapraszamy rolników, przedsiębiorców, przedstawicieli jednostek samorządu, instytucji państwowych i samorządowych oraz naukowców.

 

 

Read 701 times Last modified on piątek, 09 listopad 2018 14:18

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.