Urząd Gminy Płońsk

Urząd Gminy Płońsk

poniedziałek, 10 grudzień 2018 06:49

Szlachetna Paczka w Gminie Płońsk

W tym roku podobnie jak w ubiegłym Gmina Płońsk przygotowała "Szlachetną Paczkę". W to potrzebne dzieło zaangażowali się Wójt Gminy Płońsk Aleksander Jarosławski wraz z pracownikami urzędu oraz jednostkami organizacyjnymi, a także Radni Gminy oraz sołtysi.

Trwają prace nad przebudową terenu rekreacyjno sportowego w Arcelinie. Powstaje boisko sportowe o nawierzchni naturalnej oraz siłownia plenerowa.

W dniu 22 listopada 2018 r. na Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Płońsku nastąpiło przekazanie sprzętu ratowniczego dla Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Płońsk, który został zakupiony ze środków Ministerstwa Sprawiedliwości.

Uczestnicy konferencji poszerzą wiedzę dotyczącą montażu instalacji fotowoltaicznej zarówno na domach jak i budynkach inwentarskich

Lokalna Grupa Działania – Przyjazne Mazowsze serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w seminarium pt. „Działalność innowacyjna w sektorze rolno- spożywczym”

 

 

W czwartek 08.11.2018 r. Wójt Gminy Płońsk Aleksander Jarosławski wraz z pracownikami przeprowadził akcję sadzenia drzewek na terenie urzędu gminy.

czwartek, 08 listopad 2018 12:02

Budowa Otwartych Stref Aktywności

 

 

5 placów zabaw wraz z siłowniami plenerowymi powstanie w miejscowościach na terenie Gminy Płońsk.

 

Miło Nam poinformować, że Gmina Płońsk zakwalifikowała się do współfinansowania operacji typu "Kształtowanie przestrzeni publicznej"

Strona 1 z 8