Urząd Gminy Płońsk

KRUS zaprasza dzieci do udziału w 11. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”

Określona liczba doskonale wyszkolonych druhów, odpowiednie wyposażenie sprzętowe, skuteczny system łączności powiadamiania i alarmowania i oczywiście stała gotowość do podejmowania działań ratowniczych – te wszystkie wymagania musieli spełnić druhowie z Siedlina, aby mogli zostać włączeni do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Ochotnicza Straż Pożarna w Siedlinie jest pierwszą jednostką z terenu Gminy Płońsk, która zasiliła KSRG.

Osobisty rachunek bankowy to coraz powszechniejsze udogodnienie. Dzięki niemu w szybki i wygodny sposób można otrzymać świadczenie, zapłacić rachunki czy zrobić zakupy. Dodatkowo te elektroniczne narzędzia zapewniają bezpieczeństwo finansowe, osobiste i zdrowotne, co jest szczególnie ważne właśnie teraz – w czasie pandemii.

Z dniem 15.02.2021 roku wznawia się działalność boisk sportowych zlokalizowanych na Orliku w Siedlinie W związku z wystąpieniem stanu epidemii określono zasady korzystania z obiektów typu ORLIK.
piątek, 12 luty 2021 13:54

Zasady pozyskiwania dofinansowania

Zasady pozyskiwania dofinansowania w zakresie podejmowania działalności gospodarczej w ramach PROW na lata 2014-2020

poniedziałek, 08 luty 2021 07:57