środa, 23 październik 2019 12:40

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów Featured

Wójt Gminy Płońsk informuje o naborze wniosków dotyczących udziału w programie:

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej z terenu gminy Płońsk”.

Gmina Płońsk zamierza złożyć wniosek o dofinansowanie ww. zadania do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Zadanie będzie obejmować: odbiór folii rolniczej, odpadów z siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach, opakowań typu Big Bag używanych w gospodarstwach rolnych. Rolnicy zainteresowani usunięciem folii i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej będą zobowiązani we własnym zakresie dostarczać ww. odpady do miejsca wskazanego przez Wójta Gminy Płońsk.

Rolnicy zainteresowani udziałem w programie powinni złożyć wniosek w sekretariacie Urzędu Gminy Płońsk, ul. Pułtuska 39, 09-100 Płońsk.

Wzór wniosku można pobrać w tut. Urzędzie oraz ze strony internetowej Gminy Płońsk.

Nabór wniosków będzie trwał  od 23.10.2019 r. do  29.10.2019 r. do godz.16.00.

Złożenie niniejszego wniosku nie jest równoznaczne z przyznaniem 100% dofinansowania. Wnioski będą realizowane pod warunkiem pozyskania przez Gminę Płońsk dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. W przypadku nieotrzymania dotacji program nie będzie  realizowany.

Wniosek o udział w programie priorytetowym „Usuwanie  folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” - pobierz

Szczegółowe informacje można uzyskać u pracowników urzędu pod numerem

tel: (23) 662-56-35, wew. 32.

Read 349 times