czwartek, 15 luty 2018 12:25

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Płońsku „czytaj więcej” Featured

Napisano przez:
Rate this item
(0 votes)

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Płońsku przypomina o konieczności rejestracji i wpisu do rejestru zakładów podlegającej Urzędowej Kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej podmiotów prowadzących działalność w zakresie produkcji pierwotnej oraz dostaw bezpośrednich produktów pochodzenia roślinnego (zbioru owoców, ziemiopłodów, zbóż, ziół, itp.).W załączeniu komunikaty i wniosek.
Więcej informacji na stronie internetowej: www.plonsk.psse.waw.pl

Komunikat - pobierz (3,571.87 Kb)

 

 

 

Read 1509 times Last modified on czwartek, 15 luty 2018 12:44

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.