poniedziałek, 21 grudzień 2020 11:56

Ogłoszenie dotyczące sesji Rady Gminy Płońsk Featured

w dniu 30 grudnia 2020 roku o godz. 10.00  w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Płońsk, ul. Pułtuska 39 odbędzie się XXIX sesja Rady Gminy Płońsk, której porządek obejmuje:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Zgłaszanie i głosowanie wniosków do porządku sesji.
  3. Zapytania i interpelacje.
  4. Wystąpienia zaproszonych gości.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Programu Współpracy Gminy Płońsk z organizacjami pozarządowymi na rok 2021.
  6. Sprawozdanie z realizacji Programu współpracy Gminy Płońsk z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w 2019 i 2020 roku.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia wieloletniego planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych będących w posiadaniu Gminnego Zakładu Komunalnego sp. z o. o na lata 2021 – 2024.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia projektu zmian do Regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie Gminy Płońsk oraz przekazania go do zaopiniowania Dyrektorowi Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie – Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie planu pracy Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Płońsk na rok 2021.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie planu pracy Komisji Rolno – Gospodarczej Rady Gminy Płońsk na rok 2021.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie planu pracy Komisji Planowania, Budżetu i Finansów Rady Gminy Płońsk na rok 2021.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie planu pracy Komisji Oświaty i Kultury Rady Gminy Płońsk na rok 2021.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej gminy Płońsk na rok 2020.
  15. Informacja z działalności Wójta w okresie międzysesyjnym.
  16. Wolne wnioski.
  17. Zamknięcie sesji.