Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, że w dniu 12 lipca 2023r. z powodu przerwy w dostawie energii elektrycznej URZĄD GMINY będzie nieczynny. Poniżej skan ogłoszenia wydanego przez Energa
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!