Oto logo strony. Piękne ono jest

Kolędnicy Misyjni w Gminie Płońsk: Wspieramy Dzieci w Demokratycznej Republice Konga

Ocena 0/5

DSC_1195 Wyjątkowi goście odwiedzili UG w Płońsku – Kolędnicy Misyjni, którzy w tym roku niosą pomoc dzieciom w Demokratycznej Republice Konga. Dzieci, zaangażowane w tę piękną tradycję, podzieliły się radością Bożego Narodzenia, kolędując w urzędzie i przypominając o potrzebach rówieśników z odległych zakątków świata.

Kolędników serdecznie powitał Wójt Gminy Płońsk, który z uznaniem mówił o ich zaangażowaniu i chęci niesienia pomocy. Dzieci odwiedziły poszczególne wydziały urzędu, gdzie z uśmiechem i kolędą w sercu zbierały datki do misyjnej puszki. Pracownicy urzędu z entuzjazmem wsparli inicjatywę, a atmosfera spotkania była pełna ciepła i świątecznego ducha.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na wsparcie projektów edukacyjnych, medycznych oraz żywnościowych w Demokratycznej Republice Konga. Dzięki zaangażowaniu kolędników dzieci w Kongo będą miały szansę na lepsze życie.

Dziękujemy Kolędnikom Misyjnym za odwiedziny oraz wszystkim, którzy otworzyli swoje serca na pomoc innym. Razem możemy zmieniać świat na lepsze!

Warto także podkreślić, że dzisiaj na terenie urzędu odbyła się kolejna wspaniała inicjatywa – zbiórka na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, prowadzona przez Ochotniczą Straż Pożarną w Siedlinie. Strażacy, jak co roku, włączyli się w pomoc, zbierając fundusze na szczytny cel.

Galeria zdjęć

DSC_1169 DSC_1171 DSC_1173 DSC_1176 DSC_1184 DSC_1195 DSC_1200 DSC_1201 DSC_1202 DSC_1205 DSC_1211 DSC_1213 DSC_1227 DSC_1231 DSC_1236 DSC_1241 DSC_1246 DSC_1253 DSC_1258
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności