Oto logo strony. Piękne ono jest

Obchody Dnia Ziemi, w akcji uczniowie ze SP w Lisewie

Ocena 0/5

 

W ramach tegorocznych obchodów Dnia Ziemi w dniu 26 kwietnia odbyła się akcja, w której wzięli udział uczniowie klas VII i VIII Szkoły Podstawowej w Lisewie.

Akcja odbywała się na terenie miejscowości Lisewo, Strubiny, Strachowo, Krępica i Michalinek. Urząd Gminy zabezpieczył uczestników w worki na śmieci oraz rękawice, a odpady zostały odebrane przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Płońsku.

Akcja miała na celu promowanie wśród uczniów i mieszkańców idei nieśmiecenia, edukacji odpadowej oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności