Oto logo strony. Piękne ono jest

Ślubowanie pierwszoklasistów z Siedlina

Ocena 0/5

DSC_0770 

Piątek, 27 października odbyło się ślubowanie pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej im. kardynała Stefana Wyszyńskiego w Siedlinie. 

W tym roku w SP Siedlin jest 11 pierwszoklasistów, których do uroczystości przygotowały - wychowawczyni Elwira Oracka i nauczyciel wspomagający Beata Paradowska.

Pierwszoklasiści zaprezentowali program artystyczny, na uczniów pasował ich dyrektor SP Siedlin Dariusz Urbański, a dyplomy i upominki wręczyli im: wicedyrektor SP Siedlin Justyna Bartkowska, przewodnicząca rady rodziców Małgorzata Witkowska i przedstawiciele Urzędu Gminy Płońsk: wójt Aleksander Jarosławski i Ilona Sklepińska.

 

Galeria zdjęć

DSC_0653 DSC_0657 DSC_0659 DSC_0662 DSC_0663 DSC_0665 DSC_0669 DSC_0673 DSC_0677 DSC_0678 DSC_0680 DSC_0683 DSC_0686 DSC_0692 DSC_0693 DSC_0697 DSC_0700 DSC_0713 DSC_0716 DSC_0724 DSC_0750 DSC_0767 DSC_0770
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności