Oto logo strony. Piękne ono jest

Wspólnie i ponad podziałami

Ocena 0/5

Przedstawiciele Miasta Płońsk - na czele z burmistrzem Andrzejem Pietrasikiem, Gminy Płońsk - z sekretarzem Andrzejem Stolpą oraz przedstawiciele Rady Seniorów Miasta Płońsk wzięli udział w dzisiejszych uroczystościach upamiętniających 81. rocznicę zbrodni katyńskiej i 11. katastrofy smoleńskiej.

Po mszy świętej odprawionej w intencji ofiar uczestnicy dzisiejszego wydarzenia, przy zachowaniu obostrzeń sanitarnych, złożyli kwiaty i zapali znicze pod krzyżem katyńskim w „płońskim lasku katyńskim” przy ul. Kolejowej. Kwiaty złożył również płoński patriota pan Witold Materka.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności