Oto logo strony. Piękne ono jest

Wzmocnienie kompetencji uczniów – otwarty nabór partnera

Ocena 0/5

school_study_learn_books_read_formulas_students-1188021 Gmina Płońsk działając na podstawie art. 39 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 28 kwietnia 2022 r. o zasadach realizacji zadań finansowanych ze środków europejskich w perspektywie finansowej 2021-2027 (Dz. U. z 2022 r. poz. 1079 z późn. zm.), ogłasza otwarty nabór Partnera spoza sektora finansów publicznych do wspólnego przygotowania i realizacji projektu stanowiącego odpowiedź na nabór ogłaszany przez Instytucję Zarządzającą Programem Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021– 2027, w ramach Działania 7.2 „Wzmocnienie kompetencji uczniów” dla typu projektu Rozwój kompetencji kluczowych i umiejętności niezbędnych na rynku pracy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych ogólnokształcących.

Celem partnerstwa jest wspólne przygotowanie i realizacja projektu edukacyjnego skierowanego do uczniów szkół podstawowych, ich opiekunów prawnych i nauczycieli, dla których Gmina Płońsk pełni funkcję organu prowadzącego. 

Ogłoszenie wraz z załącznikami do pobrania na Biuletynie Informacji Publicznej 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności