Oto logo strony. Piękne ono jest

Złote Gody w Gminie Płońsk

Ocena 0/5

Dzisiaj tj. 21.06.2022 r. w świetlicy wiejskiej w Strachowie odbyła się uroczystość 50 – lecia pożycia małżeńskiego. „Złote Gody ”świętowały 2 pary z terenu Gminy Płońsk.

Dostojnym jubilatom Państwu Danucie i Julianowi Pasik ze Skarżyna oraz Celinie i Ludomirowi Turkowskim ze Strachówka składamy serdeczne gratulacje za tak piękne dotrzymane zobowiązanie, życząc przy tej okazji kolejnych lat spędzonych w szczęściu, zdrowiu, wzajemnej miłości i poszanowaniu.

Z rąk wójta Aleksandra Jarosławskiego jubilaci otrzymali pamiątkowe medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie będące wyróżnieniem od Prezydenta Rzeczpospolitej. 

Galeria zdjęć

DSC_0483 DSC_0491 DSC_0504 DSC_0506 DSC_0509 DSC_0515 DSC_0517 DSC_0526 DSC_0538 DSC_0543 DSC_0550 DSC_0562 DSC_0564 DSC_0566
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności