Oto logo strony. Piękne ono jest

Przerwa w wydawaniu dowodów osobistych

Ocena 0/5

 

W związku z implementacją przez Ministerstwo Cyfryzacji nowego systemu informatycznego do obsługi dowodów osobistych, od piątku (5 listopada br.) od godz. 12.00 do 7 listopada br. w Urzędzie Gminy nie będzie możliwości załatwienia spraw związanych  z dowodami, w tym odebrania dokumentu.

 Nowy system wprowadzany przez Ministerstwo Cyfryzacji ma działać ponownie od 8 listopada.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności