Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 26 maja 2024
Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
pochmurno
20°C

Bezpłatne warsztaty z programowania – w Płońsku – „Koduj z Gigantami - Poszukiwacze Kodu”

Ocena 0/5

 (Płońsk_(4) 

Koduj z Gigantami to już 14 edycja bezpłatnych warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, w ramach której tysiące uczestników, w każdym zakątku Polski, będzie mogło wziąć udział w tej niepowtarzalnej przygodzie. W Płońsku po raz 6 ! Zajęcia odbywają się zarówno stacjonarnie jak i online. Do tej pory w zajęciach wzięło udział ponad 100 tysięcy uczestników przy wsparciu ponad 150 partnerów i organizacji wspierających.

W trakcie zajęć, korzystając z różnych środowisk programowania, dostosowanych do wieku i umiejętności, jesteśmy w stanie stworzyć własną grę, aplikację lub stronę internetową i rozpocząć tym samym swoją przygodę z kodowaniem. Tym razem projekty wykonywane przez uczestników będą opierać się na poszukiwaniach i odkrywaniu. 

W ten sposób jesteśmy w stanie nie tylko poznawać podstawy programowania ale również rozwijać szereg umiejętności potrzebnych dziecku w codziennym życiu.  Wspólnie z uczestnikami wyruszymy w podróż pełną misji, zagadek, odkrywania niezbadanych terenów a to wszystko poprzez praktyczną naukę programowania. 

Już teraz dołącz do wyjątkowej przygody w świecie programowania. Razem z bohaterami takich gier jak Minecraft, Fortnite czy League of Legends dołącz do poszukiwań. Przygotowaliśmy dla Ciebie różne misje. Czy razem ze Stevem uda Ci się zakraść do strzeżonej kopalni i wydobyć wszystkie szmaragdy zanim minie czas? A może chcesz spróbować swoich sił w labiryntach Robloxa? Nie wiemy jakie zagadki przygotował dla Was świat gier ale wiemy jedno – programowanie pozwoli Wam pokonać wszystkie przeszkody. Spróbujesz swoich sił? 

Sprawdź jak wygląda świat programisty w jednym prostym kroku. Dołącz do pasjonatów programowania i podczas warsztatów Koduj z Gigantami stwórz swój pierwszy programistyczny projekt w jednym z trzech najpopularniejszych języków programowania: C#, C++ lub w Pythonie. Przygotowaliśmy dla Was szereg wyzwań abyście mogli sprawdzić swoje umiejętności i zobaczyć że świat programowania to nie tylko fascynująca przygoda ale również przyszłość pełna perspektyw. Wyrusz z nami na poszukiwania i odkrywaj nieznane dotąd zagadnienia programowania. Zapisz się już dziś. 

Zapraszamy już 27.01, 03.02 i 10.02 w Płońsku ul. Grunwaldzka 31, „Olimp”. 

ZAPISY: www.kodujzgigantami.pl lub pod nr tel: 459 452 645 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.
Zamknij popupPrzykładowy popup