Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 26 maja 2024
Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
pochmurno
19°C

I sesja Rady Gminy Płońsk 2024

Ocena 0/5

DSC_0641 Podczas I sesji Rady Gminy Płońsk odbyła się uroczystość zaprzysiężenia nowo wybranych radnych. Wszyscy złożyli ślubowanie zgodnie z przepisami prawa.  Ślubowanie złożył również  Wójt Gminy Płońsk Aleksander Jarosławski i przyjął obowiązek służby mieszkańcom gminy.

Na Przewodniczącego Rady Gminy został wybrany Włodzimierz Kędzik, który będzie odpowiadał za prawidłowy przebieg obrad oraz podejmowane decyzje. Wiceprzewodniczącymi Rady zostali Maria Gołębiowska oraz Stanisław Łopuszyński, którzy będą wspierać przewodniczącego w realizacji celów i zadań stawianych przed Radą.

Nowa Rada rozpoczyna swoją działalność z entuzjazmem i determinacją, aby przyczynić się do rozwoju i dobrobytu gminy oraz poprawy warunków życia mieszkańców. Radni i władze  będą podejmować decyzje mające na celu rozwój infrastruktury, kultury, edukacji oraz szeroko pojętego rozwoju społeczno-gospodarczego w gminie Płońsk.

Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik oraz Wicestarosta Jacek Ryziński przybyli gościnie, żeby pogratulować i życzyć powodzenia w nadchodzącej kadencji, jednocześnie deklarując dobrą, spokojną i uczciwą współpracę. 

Transmisja I sesji Rady Gminy w Płońsku. 

Galeria zdjęć

DSC_0590 DSC_0593 DSC_0596 DSC_0600 DSC_0602 DSC_0606 DSC_0607 DSC_0611 DSC_0612 DSC_0616 DSC_0617 DSC_0620 DSC_0621 DSC_0623 DSC_0624 DSC_0626 DSC_0630 DSC_0633 DSC_0634 DSC_0637 DSC_0641 DSC_0649 DSC_0652 DSC_0668 DSC_0670 DSC_0683 DSC_0686 DSC_0691 DSC_0702 DSC_0703 DSC_0707 DSC_0711 DSC_0717 DSC_0723 DSC_0725 DSC_0733 DSC_0741 DSC_0743 DSC_0747 DSC_0750 DSC_0753 DSC_0759 DSC_0763 DSC_0768 DSC_0770 DSC_0776 DSC_0781 DSC_0786 DSC_0799 DSC_0806
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.
Zamknij popupPrzykładowy popup