Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Wtorek, 23 lipca 2024
Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
pochmurno
23°C

II sesja Rady Gminy Płońsk

Ocena 0/5

Sesja_Rady_Gminy_wykadrowane_(1) 

W dniu 24 maja 2024 r. o godz. 10:00 w świetlicy gminnej w miejscowości Cempkowo odbędzie się II sesja Rady Gminy Płońsk, z następującym porządkiem obrad:

1.    Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.

2.    Przyjęcie protokołu z I sesji Rady Gminy.

3.    Zgłaszanie i głosowanie wniosków do porządku sesji.

4.    Zapytania i interpelacje.

5.    Wystąpienia zaproszonych gości.

6.    Podjęcie uchwały w sprawie dzierżawy zabudowanej nieruchomości położonej we wsi Skarżyn.

7.    Podjęcie uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy w miejscowości Cempkowo. 

8.    Podjęcie uchwały w sprawie uzgodnienia projektu uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego w sprawie Krysko-Jonieckiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

9.    Podjęcie uchwały w sprawie określenia zasad udzielania osobom fizycznym dotacji celowej na realizację zadań polegających na trwałej zmianie ogrzewania węglowego na jeden z systemów nisko lub zeroemisyjnych w budynkach mieszkalnych zlokalizowanych na terenie Gminy Płońsk. 

10. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Wójtowi Gminy Płońsk.

11. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej gminy Płońsk.

12. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej gminy Płońsk na 2024 rok.

13. Ocena Zasobów Pomocy Społecznej za 2023 rok. 

14. Informacja z działalności Wójta w okresie międzysesyjnym.

15. Wolne wnioski.

16. Zamknięcie sesji.                                          

Przewodniczący Rady Gminy Płońsk

Włodzimierz Kędzik

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.
Zamknij popupPrzykładowy popup