Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Płońsk w Szerominku
W sobotę, 20 czerwca 2026 roku, na boisku piłkarskim typu „Orlik” w Szerominku odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Płońsk. Patronat nad wydarzeniem objęli Wójt Gminy Płońsk Aleksander Jarosławski oraz Przewodniczący Rady Gminy Włodzimierz Kędzik.
W sportowej rywalizacji udział wzięło dziesięć zespołów, które rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: 2014 i młodsi oraz 2013 i starsi.
W kategorii 2014 i młodsi klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Płońsku,
II miejsce – Skra Szerominek,
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Płońsku II.
W kategorii 2013 i starsi zwyciężyła drużyna Tajfun Strubiny. Drugie miejsce zajęła Olimpia Sochocin, a na najniższym stopniu podium uplasował się zespół Kropka.
Turniej przebiegał w sportowej atmosferze, dostarczając zawodnikom i kibicom wielu emocji oraz okazji do wspólnej zabawy. Na zakończenie najlepsze drużyny otrzymały puchary i nagrody.
Organizacja wydarzenia była możliwa dzięki wsparciu sponsorów – Gminy Płońsk oraz firmy Hydrobud z Szerominka, reprezentowanej przez Łukasza Piotrowskiego.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom, opiekunom, sponsorom oraz kibicom za udział i stworzenie wspaniałej atmosfery. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom turnieju i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!