Ustawienia

pochmurno

Zakup wyposażenia dla jednostki OSP Siedlin oraz OSP Strachowo

Ocena 0/5

DSC_0624 Przenośne radiotelefony, strażackie węże, latarki, lampa na statywie, specjalne ubranie, zestaw do wyważania drzwi, lance kominowe, zestaw do usuwania szyb samochodowych, sportowe węże i smoki sswane, węże tłoczne, zbiornik wodny czy wreszcie galowe mundury - to tylko ważniejsze z pozycji jakie znalazły się na liście zakupów gminy Płońsk dedykowanych jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych z pobliskiego Siedlina oraz Strachowa

Gmina Płońsk o pieniądze na nowy sprzęt dla OSP ubiegała się z programu samorządu województwa mazowieckiego ''Mazowsze dla straży pożarnych''. Na zakup wyposażenia dla wspomnianych jednostek udało się pozyskać z budżetu Mazowsza 40 tys. zł. Całość wydatków na ten cel zamknęła się w kwocie 80 tys. zł, resztę pieniędzy dołożyła Gmina. Sprzęt przekazano na ręce przedstawicieli OSP.

#Mazowszepomaga, #programywsparcia, #solidarnośćmazowiecka

Galeria zdjęć

mazowsze_dla_strazy_pozarnych_wzor_page-0001 DSC_0588 DSC_0598 DSC_0605 DSC_0621 DSC_0624